Beesfund S.A.

Branża: 

Fintech

CEO: 

Arkadiusz Regiec

Rok założenia: 

2012

Unia dała zielone światło dla crowdfundingu udziałowego. Ruszamy na podbój Europy z Beesfund 2.0!

W listopadzie tego roku, dzięki nowym regulacjom unijnym, zacznie się w rewolucja w crowdfundingu udziałowym. Docelowo Emitenci będą mogli pozyskiwać nawet 22 mln PLN. Uruchomiony zostanie rynek wtórny akcji nabytych na platformach crowdfundingowych. Wzmocniona zostanie ochrona inwestora. Zainwestuj w rozwiązania, które pomogły z powodzeniem przeprowadzić 98 emisji, w społeczność 69 tys. inwestorów, w doświadczony zespół najlepszych w Polsce specjalistów od crowdfundingu.

Celem emisji jest pozyskanie środków na Beesfund 2.0 - platformę o zasięgu europejskim, gotową na szybkie skalowanie, umożliwiającą inwestowanie w dynamicznie rozwijające się firmy oraz nieruchomości, a także obrót akcjami na rynku wtórnym.

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.